🔸حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد امام جمعه موقت تهران:

🔹نخستین و مهمترین پیام حرکت عظیم مردم در 22 بهمن تداوم رحمت و عنایت خدای سبحان به ملت عزیز و بزرگوار ایران اسلامی است.

🔹پیام 22 بهمن،‌پیام تحکیم امت با امام و رهبری و مقتدای خویش است، پیام موفقیت و پیروزی ملت در سایه شناخت رهبری و اطاعت از او است.

🔹پیام سوم راهپیمایی برای مدیران ارشد و میانه کشور است. گاهی سوال می‌شود چرا مردم در صف مقدم قرار دارند و گوی سبقت را در انجام وظیفه از جمع قابل توجهی از مسئولان نظام بوده‌اند. پاسخ این است که ملت در سایه اطاعت از رهبری به این پیروزی دست یافته‌اند.

🔹اگر مسئولان می‌خواهند در این مسیر قله‌های موفقیت را فتح کنند باید نقشه راه ارائه شده از سوی رهبری را نقشه راه خود قرار دهند و در عرصه مدیریت کشور این سیاست‌های کلی ابلاغی است که راه حرکت مدیران را تعریف می‌کند.

🔹سکان‌دار انقلاب برای خلق قدرت سیاسی،‌فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، دفاعی و ... برای ملت چشم‌انداز 20ساله را تدوین کردند، سیاست‌های کلی با نگاه به دستیابی به چشم‌انداز تدوین می‌شود و آینده را می‌بیند و این اقتضاعاتی دارد اما در تدوین لایحه بودجه 97 نگاه به سال 97 است. در مجلس هم با نگاه به سال 97 بودجه را تصویب می‌کنند و این نگاه کوتاه مدت و روزمره روز به بروز بر مشکلات کشور خواهد افزود.

🆔

نظر ها:

بیشتر ببینید:


بیشتر از سنتون بفهمین؛ اما جلوتر از سنتون زندگی نکنید... ی روز حسرت کودکی، نوجوانی و جوانیِ زندگی‌ِ نکرده‌تون رو می‌خورید...! مشاهده

  • 14
✔️ قانون انتشار و دسترسی آزاد به ...

✔️ قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات #اینفوگرافیک 📊 🖋با ما همراه باشید...

  • 12
مشاوره برای هر قدمی که ور میداریم و ...

مشاوره برای هر قدمی که ور میداریم و هر مساله ای که توی مسیر زندگی داریم متخصص روانشناسی و روان درمانگر 09013430094

  • 29
آفرهای تورهای لحظه آخری⛄️
♦️کیش👈۵۵ ...

آفرهای تورهای لحظه آخری⛄️ ♦️کیش👈۵۵۰تومان ⭐️استانبول👈۷۲۰ت ♦️تفلیس👈۶۹۹ت ⭐️باکو👈۱،۰۹۰ت ♦️هند👈۲،۵۹۵ت 🔥برای دریافت روزانه نرخها عضو شوید👇 ‏ ☎️ 02149773

  • 11
⚠️ #هشدار 

مصرف نوشابه در دخ ...

⚠️ #هشدار مصرف نوشابه در دختران باعث ایجاد 👇 1_بلوغ زود رس 2_استرس 3_آکنه 4_افسردگی 5_ابتلا به سندورم تخمدان پلی کیستیک 6_ایجاد مقاومت به انسولین میشود.

  • 16

کمی تلخه، اما آرومت میکنه: مشاهده

  • 17
ظهر تون بخیر ...

ظهر تون بخیر ظهــرتون سرشار از عشـــ❤️ــــق لـباتون پُر خـنـده😊 نـفـسـتـون گـرم ســفـره تـون پُــر بـرڪت آکابانو ☘

  • 25
محرومیت کریمی تکذیب شد

یک منبع آگاه ...

محرومیت کریمی تکذیب شد یک منبع آگاه در فدراسیون کشتی، خبر محرومیت مادام العمر کریمی به دلیل شکست تعمدی مقابل حریف روس برای پیشگیری از رویارویی با کشتی گیر اسرائیلی را تکذیب کرد.

  • 15
روشی قطعی و دایمی برای کسانی که ...

روشی قطعی و دایمی برای کسانی که از کم مویی رنج میبرند، بدون نیاز به عمل جراحی و مصرف دارو، تنها در یک ساعت با چسب گیاهی !!!! Tel: 0911 928 82 42 Inesta: همین الان تماس بگیرید❗️👆🏼

  • 37
باوجود همه ویژگی های ظاهری که ...

باوجود همه ویژگی های ظاهری که در جذب کردن دیگران موثر است ، فقط ظاهر خوب خیلی زود تکراری خواهد شد. به همین خاطر است که داشتن شخصیتی جالب اهمیت زیادی دارد #زناشوئی آکابانو ☘

  • 17