سه ترفند #زنانه برای جلب توجه مردان

♦️برای او غذا درست نکنید
♦️برایش کادو نخرید
♦️هزینه رستوران و تفریحات را پرداخت نکنید

بله، این کار به نظر بسیار غیرمنصفانه است اما کسی که هزینه رستوران و ... را پرداخت می کند باید میان دوستی و وقت گذرانی با یک دوست معمولی و قرار گذاشتن با یک زن را فرق بگذارد. اگر مرد از اینکه همیشه هزینه ها را او پرداخت می کند به شما شکایت کرد، به او بگویید برایتان مهم نیست او خرج های سنگین انجام دهد، شما فقط دوست دارید در کنار او باشید و می توان این با هم بودن را بدون هزینه پول هم انجام داد. به طور مثال، با هم در خیابان یا فضای سبز قدم بزنید، به کتابخانه بروید، پیک نیک بروید و ... کارهای زیادی وجود دارند که با صرف کمترین هزینه می توان لحظه های شادی را رقم زد.

اما مراقب باشید برای مثلا پیک نیک رفتن شما غذایی درست نکنید. از بیرون یک خوراکی ساده و ارزان بگیرید و در کنار هم در پارک آن را میل کنید و از بودن در کنار هم لذت ببرید. اگر بی جهت به یک مرد هدیه بدهید در واقع همه توجه و انرژی خود را برای او صرف کرده اید. این معنای خوبی ندارد. در این حالت بیش از اندازه توجه نشان داده اید. این از حس های مردانه ای است که در وجود زنان است هست. این مساله برخلاف تصور شما اصلا برای یک مرد جالب نیست.

🎀 👸

نظر ها:

بیشتر ببینید:


⚠️بعضی از والدین فرزندشان را با ...

⚠️بعضی از والدین فرزندشان را با رشوه بزرگ میکنند! مثلا میگویند اگر اینکار را بکنی، تو رابه پارک میبریم. با اینکار توانایی کودک زیر سوال میرود و فقط در کوتاه مدت تشویق به انجام کارهای خوب میشود.

  • 11
 ...

پیامبرمیفرمایند:عفاف زیورزنان است🌹 مجموعه(سدنا)تولیدکننده انواع محصولات حجاب(روسری،ساق دست،پاپوش،چادرهای نمازی و مشکی)برای بانوان خوش سلیقه 👇👇👇

  • 35

🔴☺بــاانجام حرکات یوگا بعد از یک ماه با بهبودی وضعیت جسمانی و روانی خود روبرو شــــوید . کلیک ڪنیـــــد👇👇 مشاهده

  • 13
این اسب کودکش را هنگام زایمان ...

این اسب کودکش را هنگام زایمان از دست داد و به افسردگی مبتلا شد٬ دو روز بعد یک کره اسب که مادرش را از دست داده بود را پیش او آوردند. این عکس یک ساعت بعد از آشنایی آنها گرفته شده است :)

  • 16
نگهبان بچه پاندا رو گوشه قفس گذاشت ...

نگهبان بچه پاندا رو گوشه قفس گذاشت که بهش غذا بده اما یادش رفت، روز بعد که اومد دید پاندا کوچولو مودبانه و بی سر و صدا همون گوش مونده و از جاش تکون نخورده :)))

  • 30
خمیر دندانی که دندانپزشکان ...

خمیر دندانی که دندانپزشکان را بیکار میکند! ژاپنیها خمیردندانی تولید کردند که حفره‌ها و شیارهای موجود در دندان را پر کرده و گفته میشود در 3 دقیقه مینای دندان را مرمت و بازسازی میکند!

  • 14
تحقیقات نشان میدهد نشستن به مدت طو ...

تحقیقات نشان میدهد نشستن به مدت طولانی از سیگار کشیدن خطرناکتر و از بیماری ایدز کشنده‌تر است! نشستن طولانی خطر ابتلا به دیابت، چاقی و بیماری‌های قلبی را به شدت افزایش میدهد.

  • 14
‎🔱لوكس آنتيك🔱
‎ ...

‎🔱لوكس آنتيك🔱 ‎گالري لوكس آنتيك عرضه كننده كالاي آنتيك و كلكسيوني ‎ارسال به سراسر ايران با بسته بندي حرفه اي و ايمن جهت ارتباط و سفارش كالا👇 0938 282 4050

  • 31
ویویان نوری 24ساله خواننده هالیو ...

ویویان نوری 24ساله خواننده هالیوودی که در یک کمپ مهاجران عراقی در سوریه به دنیا آمد! خانواده او در جنگ داخلی 1991 از شمال عراق به ایران و سوریه گریختند و پس از مدتی به نیوزلند پناهنده شدند.

  • 16

🔸 اژه‌ای در مراسم تودیع و معارفه رییس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری: 🔹 برخی از ماهیت حکم اطلاع ندارند اما اظهارنظر می‌کنند و هر کسی یک چیز می گوید. 🔹 هجمه‌ها علیه قوه قضاییه بی انصافی است. 🔹 اگر اطلاع ندارید، چگونه درباره چیزی که یک سال (کمتر و یا بیشتر) روی آن کار شده، ۱۰ الی ۱۵ قاضی آن را دیده‌اند، در دادسرا رسیدگی شده و فرضا بازپرس مربوط ... مشاهده

  • 17